• owy
Fotel do masażu GTQuality Fotel podgrzewany z obrotem o 360 stopni i funkcji huśtawka pojedyncza sofa do salonu z oddychającej tkaniny i bocznymi kieszeniami Pilot do kina domowego w Salonie(Jasno-szary)
zoom_in

Fotel do masażu GTQuality Fotel podgrzewany z obrotem o 360 stopni i funkcji huśtawka pojedyncza sofa do salonu z oddychającej

€ 10.55

Ilość
check Tova jest dostępna

✨【Masaż&ogrzewanie】To krzesło ma w sumie 8 masażu punktów i 2 w części lędźwiowej grzewczych punktu, rozproszonych po plecach, dolnej części pleców, pośladków i nóg, co pozwala na pełny relaks całego ciała podczas wypoczynku.Zakres temperatur okolicy lędźwiowej ogrzewania wynosi 86 °F - 104 °F. ✨【Swing&Składanie】Fotel można obracać o 360 stopni i kołysać w przód i w przód, co pozwala ci wybrać wygodną pozycję.Rozparta na purpurowych oparcie, po prostu pociągnij pierścień na wewnętrznej stronie siedziska, podnóżek automatycznie wyskoczy, wykorzystując przy tym swoją siłę, aby fotel w pełni откинулось. ✨【Wysokiej jakości materiały】Ten fotel wykonany jest z oddychającej skóry, przyjazne dla skóry, która przydaje się do długotrwałego użytkowania.Łatwe do czyszczenia, dzięki czemu fotel długi czas wygląda jak nowa.Korzystanie z wysokiej jakości żelaznej ramy i czystej drewniane ramy zapewnia długotrwałe użytkowanie. ✨【Prosty montaż】Na złożenie jednej osoby trwa tylko pięć minut.Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wstaw podłokietniki i oparcie w kołki i podłączyć kabel zasilania masownicy. ✨【Wymiary i obsługa klientów】Całkowity rozmiar : 38"E x 35"Szer. x 39"H. Na wszystkie produkty w naszym sklepie obejmuje bezpłatny gwarancją na okres 1 roku,prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Najlepsze oferty w kategorii..