• owy
Fotel do masażu GTQuality Z podgrzewaną wodą, Obracający się o 360 stopni i Funkcja swing W salonie Jednoosobowy Tapczan z 2 uchwytami na kubki i Bocznymi kieszeniami Pilot Zdalnego Sterowania do Salonu Kino Domowe(Brązowa skóra)
zoom_in

Fotel do masażu GTQuality Z podgrzewaną wodą, Obracający się o 360 stopni i Funkcja swing W salonie Jednoosobowy Tapczan

€ 22.64

Ilość
check Tova jest dostępna

✨【Masaż&ogrzewanie】To krzesło ma w sumie 8 masażu punktów i 2 w części lędźwiowej grzewczych punktu, rozproszonych po plecach, dolnej części pleców, pośladków i nóg, co pozwala na pełny relaks całego ciała podczas wypoczynku.Zakres temperatur lędźwiowego strefy grzania wynosi 86 °F - 104 °F. ✨【Bujanie&Składanie】Fotel można obracać o 360 stopni i kołysać w przód i w przód, co pozwala ci wybrać wygodną pozycję.Откидываясь wystarczy pociągnąć za pierścień na wewnętrznej stronie siedziska, podnóżek automatycznie wyskoczy, wykorzystując przy tym swoją siłę, aby fotel w pełni откинулось. ✨【Wysokiej jakości materiały】To fotel wykonany z przyjaznej dla skóry, skóry syntetycznej, która jest przydatna do długotrwałego użytkowania.Łatwe do czyszczenia, dzięki czemu fotel długi czas wygląda jak nowa.Korzystanie z wysokiej jakości żelaznej ramy i czystej drewniane ramy zapewnia długotrwałe użytkowanie. ✨【Łatwy montaż】Jednej osobie, trwa zaledwie pięć minut, aby go złożyć.Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wstaw podłokietniki i oparcie w kołki i podłączyć przewód zasilający masownicy. ✨【Wymiary i obsługa klientów】Całkowity rozmiar : 36"E" x 34"Szer. x 43"N.Na wszystkie produkty w naszym sklepie obejmuje bezpłatny gwarancją na okres 1 roku,prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Najlepsze oferty w kategorii..