• owy
Herbaty torby filtrujące SP. z o. o. Адекко, Jednorazowe czajnik, Pustą Torebkę z ciągów dla рассыпного Herbaty liściastej - Ilość 100 Sztuk (100)
zoom_in

Herbaty torby filtrujące SP. z o. o. Адекко, Jednorazowe czajnik, Pustą Torebkę z ciągów dla рассыпного Herbaty liściastej

€ 3.32

Ilość
check Tova jest dostępna

Opakowanie : Zawiera 100 saszetek herbaty.Rozmiar : 2,5"X 2,2 cala, odpowiedni rozmiar dla pomieszczenia herbaty w pakiecie.Wysoka jakość : bibuła filtracyjna z naturalnej masy drewna, przemysł spożywczy, bezpieczna i zdrowa.Wygodny w użyciu : łatwo jest pakowany i zamykany sznurkiem, przenośny zestaw towarzysz do filiżanki, liście herbaty nie omijają jesteśmy, zachowując parzonej herbaty w czystości.Szeroko stosowany : Oprócz herbaty, można go używać także do kawy, ziół, aromatyzowanej herbaty, kąpiel stóp, zupy, worka z бамбуковым węglem itp. po Prostu zrelaksuj się i ciesz się swoim czasem wolnym. 100% zadowolony : Jeśli masz jakieś poufne szczegóły, zespół obsługi posprzedażnej rozwiąże twój problem i zapewni satysfakcją serwis w ciągu 24 godzin.Połóż materiał na torbę.Dokręcić worek liczy.Umieść pakiet w szklance i wlać do filiżanki gorącej wody. bibuła filtracyjna z 100% naturalnej masy drewna, bez szkodliwych substancji chemicznych.Wysoka odporność na temperaturę.Wystarczająco cienki, aby herbata łatwo przechodziło.Korzystanie z naszych herbacianych filtracyjnych pakietów zrobił swoje tea party jeszcze bardziej radosne!.Ciesz się świeżym, naturalnym smakiem рассыпного herbaty liściastej, bez kłopotów i zamieszania, związanych z konwencjonalnymi metodami процеживания.

Najlepsze oferty w kategorii..