• owy
Mini-oprawa Skórzana Osobisty harmonogram Twarda A5 lub A6 NoAtebook 6 Obwodnicy Mała oprawa dla Organizatora budżetowych kopert z gotówką, idealny do przechowywania kart Planowanie istniejącego budżetu i kuponu(Elegancki Lampart, A6)
zoom_in

Mini-oprawa Skórzana Osobisty harmonogram Twarda A5 lub A6 NoAtebook 6 Obwodnicy Mała oprawa dla Organizatora budżetowych

€ 6.64

Ilość
check Tova jest dostępna

✍ Notes A6 binder Ma miejsca dla jednego pokrętła i dwa duże gniazda z dwoma małymi otworami.To również doskonały prezent jako osobistego oprawę dla harmonogramu. ????Skórzana teczka piękne kolory i bardzo wytrzymała.Skóra jest miękka i delikatna.Wszystkie wkładki A6 idealnie pasują do siebie.Idealnie nadaje się do sporządzenia budżetu i sporządzenia książki. ????Mały skórzany notatnik do bindowania i harmonogramu budżetowego;Bardzo trwałe, a zamek (zamek) przyjemna.Wystarczająco dużo miejsca, aby dodać kilka kopert.Doskonale nadaje się do uczenia innych operacyjnym kopert.Jak i materiał, z którego jest on wykonany, łatwo go dostosować. ????można umieścić papier do folderu lub kupić już gotowy harmonogram i umieścić go w 2 kieszeni, to co roku zrobić kalendarz w folderze z otwartym blachą, wewnątrz którego znajduje się "twoje życie" - adresy, dzienny harmonogram, mapy, strony wizytówki.. co ty na to!.??? Ekologiczna 6-pierścieniowych okładka papieru z wypełniaczem A6, użyj jej do przechowywania plastikowych kopert wielkości A6 dla systemu budżetowania pieniężnych kopert.On jest super przystojny, jest w nim miejsce dla 1 uchwyty, można wstawić tam dodatkową papier wraz z czek, wizytówek i niedrogie kopert.Ślizga się prosto w swój portfel i nie wygląda неприглядно, jak inne foldery, które zostały zakupione.Bardzo polecam!.

Najlepsze oferty w kategorii..