• owy
Narzędzie do usuwania żelu do przedłużania rzęs Sky Glue (15 g) i Sky Glue (5 g) z 2 czyszczącymi szpilki, zainstalowanymi Kaizen8 (1 Narzędzie do zdejmowania - 2 Kleju - 2 pin)
zoom_in

Narzędzie do usuwania żelu do przedłużania rzęs Sky Glue (15 g) i Sky Glue (5 g) z 2 czyszczącymi szpilki, zainstalowanymi

€ 7.89

Ilość
check Tova jest dostępna

W skład ZESTAWU wchodzi : 1 butelka narzędzia do usuwania żelu Sky Glue, 2 butelki kleju do przedłużania rzęs Sky Glue, 2 szpilki do czyszczenia.NARZĘDZIE DO USUWANIA ŻELU DO RZĘS : rozpuścić klej do rzęs ciągu 2-5 minut, zapewniając efektywne usuwanie rzęs rozszerzeń dla klientów.KLEJ DO PRZEDŁUŻANIA RZĘS : Ten klej do czarnych rzęs zapewnia szybkie suszenie 1-2 sekundy i okres przechowywania 6-7 tygodni do budowania.Idealny zestaw dla techników.BOLEC DO ROZŁĄCZANIA KLEJU : przedłuża żywotność butelki z klejem na koszt bezpiecznego odłączenia końcówki dyszy i zapewnia, że końcówka butelki nigdy nie zostanie zablokowany.Wykonane w Korei - Kaizen8 jest autoryzowanym dystrybutorem SKYGLUE.Ten zestaw-idealny zestaw klej do rzęs duo z podstawami tego, co jest potrzebne do profesjonalnego stosowania do przedłużania rzęs.W skład ZESTAWU WCHODZI : 1 butelka narzędzia do przedłużania rzęs SKY GLUE 2 butelki kleju do przedłużania rzęs Sky Glue (5 g) 2 Szpilki do czyszczenia kleju NARZĘDZIE do zdejmowania RZĘS : sposób użycia : Użyj wacika lub płatka.Nanieść mleczko na miejsce mocowania sztucznych rzęs i delikatnie go usunąć w ciągu 1-3 minut.W trakcie całego procesu nanieść odpowiednią ilość środka do usuwania наращенных włosów, daj mu odstawić na kilka minut, a następnie delikatnie usuń go.NIEBIESKI KLEJ KLEJ DO RZĘS : Przechowywanie : Przechowywać z dala od światła słonecznego i ciepła. -Przechowywać w lodówce(3-7 ° C) lub w bardziej chłodnym miejscu, niż w temperaturze pokojowej, w ciągu dłuższego okresu przechowywania. -Nigdy nie kłaść klej obok farbą podkładową. -Termin przydatności do spożycia : 6 miesięcy (przed otwarciem), 2 miesiące po otwarciu-Dobrze wstrząsnąć przed użyciem (w ciągu 30-60 minut).Uwaga do kleju : - Ten klej nie nadaje się do nakładania пучковых/полосчатых rzęs. - Nigdy nie dotykać klejem lub płynem do demakijażu do skóry klienta. - Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. - W przypadku dostania się kleju lub narzędzia do usuwania do oczu, natychmiast przepłukać je wodą lub roztworem soli fizjologicznej.Przy pojawieniu się silnego zaczerwienienia lub dyskomfortu należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.Klej ten może nie być odpowiednie dla osób z wrażliwymi oczami. - Podczas leczenia może być krótki okres, kiedy można poczuć, że masz oczy mnie już bolą i łzawią, ale jak tylko klej twardnieje, to uczucie zniknie.

Najlepsze oferty w kategorii..