• owy
Widelce ze Stali Nierdzewnej dla Krabów z przewodu,Wtyczki do Ślimaka z 2 Zębami,Widły do degustacji Przekąsek, Przenośne Wtyczki do Koktajli i Sałatek, Owoców Wtyczki dla Imprez, Zestaw 10, 5 Cm (10 szt.)
zoom_in

Widelce ze Stali Nierdzewnej dla Krabów z przewodu,Wtyczki do Ślimaka z 2 Zębami,Widły do degustacji Przekąsek, Przenośne

€ 4.56

Ilość
check Tova jest dostępna

★Rozmiar : 5 x 0,45 x 0,21 cm,10 szt. ★Wysokiej jakości stali nierdzewnej, bezpieczne dla środowiska naturalnego, jest idealnym substytutem tworzyw sztucznych вилкам.Można użyć ponownie. ★Idealne do cateringu/szwedzkiego stołu, gdzie goście mogą sobie podać ogórki, oliwki lub inne drobiazgi.doskonale nadaje się do owocowego miksu ,przekąsek,serów,mięsa,ślimaki.Pokaż swój smak, dając swoim gościom te proste wtyczki. ★Eleganckie i uniwersalne, te wtyczki idealnie nadają się do owocowych Mini ciasta, Przekąski, Oliwki, cukierni sałatek, Widelców do krabów, Widelców do ślimaka lub owoców morza. ★Dobry polerowanie bez szorstkich krawędzi, nowoczesna i piękna, aby zmieścić się w swój zestaw sztućców, dobry wybór jako widelców deserowych, widelce do przekąsek, widelców do koktajli owocowych widelców, dzieci widelców.Nadaje się również do podawania na uroczystą kolację, piknik, restauracja, bar, a także na ślub lub w innych przypadkach.Rozmiar : 10 szt.

Najlepsze oferty w kategorii..